شما با انجام بازی‌های فکری می‌توانید اوقات فراغت خود را پر کنید. تست هوش تصویری نیز یکی از مهم‌ترین بازی‌های فکری است که می‌تواند در کنار سرگرم کردن شما، زمینه را برای فعالیت‌ها و ورزش مغز فراهم کند. مغز نیز همانند جسم برای بهبود و افزایش کارایی خود نیازمند به ورزش است و ورزش مغز، حل معادلات و سوالاتی است که آن را درگیر و دچار چالش می‌کند. شما با انجام تست هوش تصویری می‌توانید ذهن خلاق خود را فعال نگه داشته و روز به روز نیز به رشد و بهبود آن کمک کنید. با انجام منظم بازی‌های فکری خواهید فهمید که مهارت‌های شناختی شما دچار پیشرفت می‌شود و شما در شناسایی پدیده‌ها جزئی نگرتر شده‌اید. به این ترتیب با حل تست هوش تصویری، می‌توانید تفکر خلاق را در خود پرورش دهید. از سوی دیگر از وقوع بیماری‌هایی مانند آلزایمر که رابطه مستقیم با میزان فعالیت‌های مغزی دارد پیشگیری کرد.

مقاله مرتبط و جامع درباره آلزایمر:
«آلزایمر چیست؟ عوامل، علائم، درمان و پیشگیری از آلزایمر»

امروز نیز ویکی هوش با یک تست هوش تصویری دیگر همراه شماست. این چالش یا تست هوش تصویری مهارت‌های حل تعارض شما را در زمان مشخص مورد آزمایش قرار می‌دهد. آیا شما برای حل این تست هوش آماده هستید؟ آیا برای نشان دادن نیزبینی و دقت خود آماده‌اید؟ برای رسیدن به پاسخ باید از هر توانایی‌هایتان به درستی استفاده کنید. از دقت، تمرکز و قدرت دید خود استفاده کرده و مادر کودک را شناسایی کنید.

در این تست هوش شما براساس نشانه‌ها می‌توانید پاسخ را پیدا کنید. اگر آماده هستید به تصویر زیر نگاه کرده و مادر کودک را شناسایی کنید.

تست هوش مادر کودک کدام است؟ | ویکی هوش

این تست هوش را نیز از دست ندهید: «تست هوش؛ بچه دزد را در این تصویر پیدا کنید!»

پاسخ تست هوش

امیدواریم در زمان مشخص شده پاسخ این تست هوش تصویری را پیدا کرده باشید. اگر پاسخ را پیدا نکرده‌اید و به زمان بیشتری نیاز دارید نگران نباشید، می‌توانید تا 5 ثانیه دیگر به بالا برگردید و آزمون را بررسی کنید. سعی کنید به جزئیات خوب دقت کنید.

.

.

.

.

اگر در هر دو فرصت جواب را پیدا نکرده‌اید، احساس بدی نداشته باشید، تنها شما نیستید که به پاسخ نرسیده‌اید. و اگر هم جواب را پیدا کرده‌اید و مطمئن نیستید که پاسخ صحیح است یا غلط، ویکی هوش در ادامه پاسخ را به شما ارئه می‌دهد.

.

.

.

.

تست هوش مادر کودک کدام است؟ | ویکی هوش

اگر به گردنبند این کودک و زن سمت راست دقت کنید می‌بینید که هر دو یک مدل گردنبند دارند. همین نشانه کوچک می‌تواند ثابت کند که این زن مادر واقعی این کودک است. پس جواب این تست هوش زن سمت راست که گردنبند دارد، می‌باشد.

نظرات خود را در بخش کامنت‌های ویکی هوش راجب این تست هوش تصویری با ما در میان بگذارید.

تست هوش پیشنهادی برای شما: «تست هوش تصویری؛ چند حیوان در این تصویر می‌بینید؟»