تست هوش بچه دزد را فقط 14% از شرکت کنندگان توانسته‌اند در یک نگاه پاسخ صحیح بدهند. این تست هوش برای بررسی سطح تیزبینی دانش آموزان یک دبیرستان متوسطه در دانمارک ارائه شد که از میان 50 دانش آموز شرکت‌کننده فقط 7 نفر توانستند در یک نگاه این تست هوش را پاسخ دهند و 12 نفر از دانش آموزان دیگر در آزمون دوم موفق به شناسایی بچه دزد شدند و بقیه دانش آموزان علاقه‌ای برای ادامه این تست هوش را نداشتند. بسیاری از افراد علاقه‌ای ندارند با بازی های فکری، خود را به چالش بکشند. در واقع بسیاری از افراد علاقه‌ی زیادی به دقت و تمرکز ندارند و همین مسئله باعث می‌شود که این افراد در سنین میان‌سالی و کهن‌سالی به مشکلاتی مانند فراموشی و آلزایمر دچار شوند. به باور محققان، مشکلات مربوط به مغز ناشی از عدم فعالیت این عضو مهم از بدن است. بازی‌های فکری می‌توانند مغز را به درستی به فعالیت وادار کنند. تست هوش بچه دزد به خوبی ذهن شما را تمرین خواهد داد. پس با ویکی هوش همراه باشید.

تست هوش بچه دزد

اگر مدعی داشتن ذهنی قوی و آرام هستید و همچنین احساس بسیار دقیق و تیزبین بودن می‌کنید تست هوش بچه دزد را از دست ندهید. ویکی هوش با ارائه جدیدترین و بهترین سوالات و تست هوش‌های تصویری، زمینه مساعد و خوبی را برای تمرین ورزشی مغز شما فراهم کرده است.

در تست هوش بچه دزد شما با 2 زن، 1 مرد و 3 کودک روبه‌رو هستید. در نگاه اول به نظر می‌رسد که نکته خاصی در این تصاویر دیده نمی‌شود. اما اگر خوب دقت کنید متوجه خواهید شد که یکی از کودکان در حال دزدیده شدن است. یکی از این 2 زن و 1 مرد تصمیم دارد، کودک را بدزدد. به نظر شما کدام کودک در حال دزدیده شدن است؟

خوب به تصویر زیر دقت کنید فقط 5 ثانیه فرصت دارید دزد بچه را پیدا کنید.

تست هوش شناسایی بچه دزد | ویکی هوش

پاسخ تست هوش بچه دزد

خب، به اندازه کافی فکر کردید؟

اگر هنوز به جواب تست هوش نرسیده‌اید و یا پاسخ را پیدا کرده اما برای ارائه پاسخ خود هنوز مطمئن نیستید ویکی هوش جواب صحیح را با شما به اشتراگ گذاشته است:

برای پاسخ دادن به این تست هوش تنها کافی است به جزئیات عکس دقت کنید. بیشتر افراد به زنی که به دستان خود و کودک چیزی شبیه دست‌بند بسته است اشاره کرده‌اند. و بعضی‌ها به چهره مرد که بسیار مضطرب و عصبی به نظر می‌رسد. اما اگر خوب دقت کنید زن سمت راست بچه دزد است. به چشمان کودک نگاه کنید گویا به او داروی خواب آور داده شده است.

تست هوش شناسایی بچه دزد | ویکی هوش