تحقیقات ثابت کرده‌اند که حل تست هوش، فوق‌العاده برای مغز مفید است، ذهن را تیزتر می‌کند، حافظه را بهبود می‌بخشد و به ما یاد می‌دهد که به جزئیات کوچک توجه کنیم تست هوش یکی از سرگرمی‌های بسیار جالب و هیجان انگیز است که از قدیم هم محبوبیت زیادی داشته است. سال‌های گذشته، اکثر خانواده‌ها وقتی دور هم جمع می‌شدند بازی‌های دسته جمعی انجام می‌دادند که یک بخشی از آن، طرح تست هوش بود. در آن زمان آن‌ها با ابزارهای ساده‌ای مانند کاغذ و خودکار یا چوب کبریت، تست هوش‌های خود را مطرح می‌کردند و این امر امروزه چهره مدرن‌تری به خود گرفته و در فضای وب و با اشکال و شمایل گوناگون و بی شمار ارائه می‌گردد. ما نیز در این مقاله یک تست هوش تصویری جالب برایتان انتخاب کرده‌ایم که باید تشخیص دهید در تصویر چند حیوان موجود است. اگر ادعای تیزبینی دارید در تست بینایی امروز ما شرکت کنید.

تست هوش تصویری

در این تست هوش تصویری ۶۰ ثانیه فرصت دارید تا تعداد حیوانات را تشخیص دهید!

تست هوش تصویری تشخیص تعداد حیوانات | ویکی هوش

آیا پاسخ را پیدا کردید؟ اگر پاسخ صحیح را پیدا کردید تبریک می‌گوییم  و در قسمت کامنت‌ها به ما بگویید که در عرض چند ثانیه این تصاویر را پیدا کردید؟ اما اگر هنوز به پاسخ صحیح نرسیده‌اید ناراحت نشوید 60 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن حیوان‌ها باشید و بعد از یافتن پاسخ به سراغ پاسخ صحیح رفته و با پاسخ خود مقایسه کنید.

لیست کامل تست‌های هوش سایت را اینجا ببینید.

پاسخ تست هوش تصویری

در تصویر نمایش داده شده، 12 حیوان وجود دارد:

1) ماهی

 2) لاک‌پشت

 3) فیل

 4) پشه

 5) الاغ

 6) سگ

 7) مار

 8) گربه

 9) موش

 10) میگو

 11) کروکدیل

 12) دلفینتست هوش حدس تعداد حیوانات | ویکی هوشاگر شما بین 1 الی 3 حیوان پیدا کردید: اصلا به جزئیات دقت نمی‌کنید و متاسفانه آیکیوی پایین‌تر از متوسط دارید.

اگر 4 الی 6 حیوان پیدا کردید: کمی به جزئیات دقت می‌کنید و از آیکیوی معمولی برخوردارید.

اگر 7 الی 9 حیوان پیدا کردید: شما همیشه به جزئیات دقت می‌کنید و جزو افراد باهوش و آیکیوی بالاتر از متوسط محسوب می‌شوید.

اما اگر 10 الی 12 حیوان پیدا کردید: معرکه است! شما می‌توانید یک کارآگاه شوید.


پرطرفدارترین تست‌های هوش سایت ویکی هوش، روی عنوان مطلب کلیک کنید:

«تست هوش؛ کدام یک از این دو پرستار یک ربات است!؟»

«10 معما با پاسخ تشریحی که ضریب هوشی شما را افزایش می‌دهد.»