آیا مطمئن هستید که می‌توانید همه‌ی چیزهایی که در اطراف‌تان قرار دارند را مشاهده کنید؟ بعضی اوقات، اگر خیلی به اطراف دقت نکنید، چیزهای شگفت‌انگیزی را که توسط خود طبیعت پنهان شده است را از دست می‌دهید. در ادامه این مطلب همراه ویکی هوش باشید تا حیواناتی که درون تصاویر پنهان شده‌اند را پیدا کنید.

تست هوش تصویری چیست؟

تست هوش تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. تیزبینی خودت را با پیدا کردن حیوانات مخفی درون تصاویر ثابت کن. برای پیدا کردن جواب هریک از تست هوش تصویری 30 ثانیه فرصت دارید.

تست هوش تصویری شماره یک

شما باید در این تست هوش تصویری با استفاده از مهارت‌های استدلال منطقی به جواب برسید و همه حیوانات مخفی در این تصویر را پیدا کنید. در این تست هوش تصویری 10 حیوان وجود دارد:

فقط افراد با ضریب هوشی بالا می توانند 10 حیوان را در تصویر پیدا کنند. با دقت کامل به این تصویر نگاه کنید و 10 حیوان پنهان شده را پیدا کنید!9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره یک

آیا جواب را پیدا کردید؟ اگر 10 حیوان را پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن حیوان‌ها باشید.

حالا جواب تست هوش تصویری را ببینید.

9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

تست هوش تصویری شماره دو

برای رسیدن به پاسخ این تست هوش، باید از ذهن خلاقتان استفاده کنید زیرا نمی‌توانید جواب درست را به راحتی پیدا کنید. درست و با دقت به تصویر نگاه کنید. در این تست هوش تصویری 11 حیوان وجود دارد:

9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره دو

آیا 11 حیوان را پیدا کردید؟ اگر پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن حیوان‌ها باشید.

حالا جواب تست هوش تصویری را ببینید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

تست هوش تصویری شماره سه

حیوانات در تصویر را بیابید. در این تست هوش باید 4 حیوان را پیدا کنید. اگر آماده هستید با دقت کامل به تصویر زیر نگاه کرده و حیوانات را پیدا کنید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره سه

آیا 4 حیوان را پیدا کردید؟ اگر پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم و اما اگر پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن حیوان‌ها باشید.

حالا جواب تست هوش تصویری را ببینید.

9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

تست هوش تصویری شماره چهار

 سگی که در این تصویر پنهان شده را پیدا کنید؟ با دقت به تصویر زیر نگاه کنید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره چهار

آیا سگ پنهان شده را پیدا کردید؟ اگر پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن سگ باشید.

حالا جواب تست هوش تصویری را ببینید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

تست هوش تصویری شماره پنج

آیا می‌توانید گربه‌ای که در میان این جعبه‌ها پنهان شده را پیدا کنید؟ با دقت به تصویر زیر نگاه کنید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره پنج

آیا گربه پنهان شده را پیدا کردید؟ اگر پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن گربه باشید.

حالا جواب تست هوش تصویری را ببینید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

تست هوش تصویری شماره شش

یک پروانه هست که جایی در این تصویر پنهان شده آیا می‌توانید پیدایش کنید؟ با دقت به تصویر نگاه کرده و پروانه را پیدا کنید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره شش

آیا پروانه پنهان شده را پیدا کردید؟ اگر پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن پروانه باشید.

حالا جواب تست هوش تصویری را ببینید.

9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

تست هوش تصویری شماره هفت

دو مارمولک در تصویر زیر قرار دارد آیا می‌توانید این دو مارمولک را پیدا کنید. با دقت کامل به تصویر زیر نگاه کنید.

9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره هفت

آیا مارمولک‌های پنهان شده را پیدا کردید؟ اگر پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم و اما اگر هنوز پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن مارمولک‌ها باشید.

حالا جواب تست هوش تصویری را ببینید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

تست هوش تصویری شماره هشت

گربه‌ی درون این تصویر را پیدا کنید. اگر آماده هستید با دقت به تصویر زیر نگاه کنید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره هشت

آیا گربه را پیدا کردید؟ اگر پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن گربه باشید.

حالا جواب تست هوش تصویری را ببینید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

این تست هوش را نیز از دست ندهید: «تست هوش تصویری؛ چند حیوان در این تصویر می‌بینید؟»

تست هوش تصویری شماره نه

آیا می‌توانید مار درون این تصویر را پیدا کنید؟ درست و با دقت به تصویر نگاه کنید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری شماره نه

آیا مار درون تصویر را پیدا کردید؟ اگر پیدا کرده‌اید تبریک می‌گوییم.  اما اگر هنوز پیدا نکرده‌اید ناراحت نشوید 10 ثانیه دیگر به خودتان زمان دهید و با دقت بیشتری دنبال پیدا کردن مار باشید.

جواب تست هوش تصویری را ببینید.9 تست هوش تصویری با جواب | ویکی هوش

امیدواریم که از این سری تست‌های هوش‌ ویکی هوش خوشتان آمده باشد. نظرات خود را در بخش کامنت‌ها راجع به این تست هوش‌های تصویری با ما به اشتراک بگذارید.

در صورتی که از این مطلب خوشتان آمده است، دو تست هوش زیر را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم. روی عنوان مقاله کلیک کنید:

«3 تست هوش تصویری جدید و جالب با جواب»

«5 تست هوش ریاضی؛ به جای علامت سوال چه عددی را باید قرار دهیم؟»