این تست هوش اقتصادی یک ابزار خودسنجی رایگان است تا موقعیت شما در دنیای ثروت‌آفرینان یا فقرآفرینان را مشخص کند. برای شما تعداد 25 سوال در نظر گرفته شده است که با خواندن آن باید روش و تفکر غالب زندگی خود را مشخص کنید.

البته توصیه می‌کنیم این تست را به 5 نفر از افرادی که شما را می‌شناسند و با شما حداقل 2 سال ارتباط نزدیک داشته‌اند داده تا در مورد شما پر کنند و میانگین امتیاز آن را با امتیازی که از خودسنجی می‌گیرید مقایسه کرد‌ه و مطابق با بخش تفسیر نتایج، جایگاه هوش اقتصادی خود را بهتر مشخص کنید.

تفسیر نتایج تست هوش اقتصادی

براساس امتیازی که بعد از اجرای آنلاین تست بدست آورده‌اید در یکی از جایگاه‌های زیر قرار می‌گیرید:

جایگاه اول) منطقه ثروت‌آفرین:

امتیاز 86 تا 100: مدل فکر و رفتاری ثروت‌آفرین را دارید.
امتیاز 60 تا 85: مدل فکر و رفتاری شما تطابق خوبی با ثروت‌آفرینان دارد اما نیازمند تغییرات هستید تا بتوانید از نقاط قوت خود استفاده کنید.

جایگاه دوم) منطقه فقرآفرین:

امتیاز بین 40 تا 59: مدل فکر و رفتاری شما نیاز به بازنگری دارد، شما در گروه افرادی هستید که با تلاش زیاد به ثبات مالی نمی‌رسند و نمی‌توانند عاقبت مالی خوبی را داشته باشند و در بهترین حالت در طبقه متوسط در جا می‌زنید.

امتیاز بین 0 تا 39: مدل فکر و رفتاری فقرآفرین است و باید باز سازی مجددی برای عاقبت مالی خود داشته باشید.

تست هوش اقتصادی آنلاین و رایگان

برای شرکت در تست هوش اقتصادی به صورت آنلاین و رایگان اینجا کلیک کنید. شما به سایت آکادمی هلاکویی منتقل می‌شوید.

در ضمن برای آشنایی بیشتر شما با مقوله هوش اقتصادی مطلب دیگری از ویکی هوش را با عنوان «هوش اقتصادی چیست؟ نکاتی برای تقویت هوش اقتصادی شما» معرفی می‌کنیم.

برای مشاهده جدیدترین تست‌های هوش روی عبارت «تست هوش» کلیک کنید.